Opinie

” O Neuro House przeczytałam na forum dla mizofoników i zgłosiłam się szukając pomocy przy nadwrażliwości na dźwięki i wywoływanej nimi irytacji, do tego z wynikającym z niej problemem płytkiego snu i gonitwy myśli przy przebudzeniach. W pierwszej rozmowie jasno uświadomiłam sobie dodatkowo fakt, jak bardzo i szybko potrafię się „nakręcić” nerwowo i jak już zacznę to nic nie potrafi tego stanu zatrzymać. Różne wskaźniki w diagnozie pokazały jednoznacznie utrwalone pobudzenie emocjonalne oraz napięcie nerwowe i psychofizjologiczne. Paradoksalnie okazało się, że mój organizm nie potrafi odpoczywać, a stres wywołuje sama próba relaksu. Zaskakujące, jak wszystkie reakcje, których sama nie potrafiłam nazwać i ze sobą powiązać, mają logiczny związek przyczynowo-skutkowy i co najważniejsze są mierzalne. Pani Aneta jasno zdefiniowała problemy, określiła cel i taktykę. Już po dwóch sesjach i własnej pracy w domu było widać efekty, nawet nie musiałam powtarzać treningu Jacobsona. Nie ma zmiłuj, więc jeśli terapia ma przynieść efekty, należy ćwiczyć samodzielnie. Mam wszystkie techniki wgrane w telefonie i codziennie je ćwiczę, do oddechów przeponowych tak się przyzwyczaiłam, że „włączam” je nieświadomie w ciągu dnia, czasem nawet niezależnie od sytuacji stresowych, dla samego rozluźnienia. Po 10 sesjach udaje mi się przespać całe noce bez korków w uszach, chociaż jeszcze wymaga to dużego wysiłku.Za sukces uważam minimalną uwagę, jaką poświęcam hałasom otoczenia, które dawniej doprowadzały mnie do szału. Nie dość, że jestem spokojniejsza, a poszczególne techniki pomagają mi w radzeniu sobie z codziennym stresem, to wprowadziły one pewną konsekwencję w ćwiczeniach, z którą zawsze miałam problem. Dla osoby jak ja, ukierunkowanej zadaniowo, ważny był tu fakt konkretnej pracy z własnym organizmem i widocznych, wymiernych efektów oraz wyznaczania sobie nowych celów.
Neuro House polecam każdemu – sesje są przyjemnością, zaś pani Aneta jest perfekcjonistką oraz przecudowną, ciepłą i sympatyczną osobą. Klient ma pełne przekonanie, że to właściwa osoba na właściwym miejscu i że potrafi pomóc.”
Anetta.

 

„Senność, zmęczenie, wewnętrzne poddenerwowanie, brak koncentracji na codziennych zadaniach. Z tym właśnie zgłosiłam się do Pani Anety. Po prostu „nie ogarniałam”. Wnikliwe badanie pokazało, jak wygląda moja reakcja na stres pod kątem neurologicznym i fizjologicznym. Dostałam informacje m.in. na temat oddechu, pulsu, przewodnictwa skóry.

Diagnoza pozwoliła mi zobaczyć moje zasoby oraz braki i obszary do pracy. Pani Aneta jasno określiła cele w drodze do redukcji stresu oraz szczegółowo rozplanowała pracę treningową. Perfekcjonizm, pełne zaopiekowanie klientem i co najważniejsze – wszystko widać jak na dłoni! Polecam. Warto spróbować w tych mega stresujących czasach!”

Marta z Warszawy, matka, żona, właścicielka firmy

 

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Anetą. Pogłębiona analiza, którą przeprowadziła na pierwszym spotkaniu, uświadomiła mi wiele rzeczy i stanowiła doskonałą, bazę do dalszych ćwiczeń nad zmianą złych nawyków. Wystarczyło kilka spotkań, by zauważyć różnicę, w tym jak reaguję na stres. Polecam szczerze wszystkim ludziom, żyjącym na wysokich obrotach. Aneta potrafi nauczyć jak zwolnić, dla swojego dobra.”

Dominika.

 

„Sesje u Pani Anety okazały się dla mnie bardzo pomocne. Początki nie były łatwe, ale już po około czwartym treningu nastąpił przełom. Następnie z treningu na trening stawałam się coraz spokojniejsza, odporna na sytuacje, które wcześniej wywoływały u mnie lęk i irytację. Pani Aneta jest niezwykle ciepłą, sympatyczną osobą i przez to, myślę, bardzo łatwo nauczyłam się technik relaksacyjnych, medytacji i oddechu przeponowego. Zajęcia były dla mnie prawdziwą przygodą, ponieważ dzięki nim poznałam swój organizm, jego mechanizmy oraz swoje mocne i słabe strony. Wiedza ta pozostanie ze mną na zawsze i jestem za to Pani Anecie niezwykle wdzięczna Polecam wszystkim osobom, które czują, że nie radzą sobie ze stresem i emocjami.”

Magda, mama 3-letniego Olivierka

 

„Nie byłam do końca przekonana do metody, którą stosuje Aneta. Wydawało mi się, że zbyt dużą wagę przypisuje oddechowi. Takie panaceum na całe zło. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, jak bardzo błędne jest moje przeświadczenie. W moim życiu nastąpiło w krótkim czasie kilka bardzo stresujących sytuacji. Niestety utwierdziły one mnie w przekonaniu, że nie kontroluje ich wcale. Nie kontroluje tego jak szybko wchodzę w takie sytuacje (niejednokrotnie sama je wywołując) jak również nie kontroluję swojego zachowania, gdy ktoś mi serwuje takie stresujące sytuacje np. w pracy. Jak długo analizuję takie sytuacje i je rozpamiętuję, że przecież mogłam się inaczej odezwać, że ja coś źle zrozumiałam, że tak wiele jednak umknęło mi z tych sytuacji ……tak bardzo obezwładnił mnie stres. Miałam dość męczenia się sama ze sobą! Zadzwoniłam do Anety i umówiłam się na diagnozę. Jestem OGROMNIE zaskoczona trafnością diagnozy i skutecznością treningów, na które chodzę regularnie. Bardzo mnie cieszy, że metody, które stosujemy na treningach mogę także stosować samodzielnie w domu. Czuję się bezpiecznie, gdy wiem że mam w telefonie trening spaghetti i mogę w 3 minuty się wyciszyć, zdystansować i uspokoić emocje. Dzięki Anecie moje życie zaczyna zwalniać, zaczynają znów cieszyć mnie drobne rzeczy, których z pośpiechu nawet nie zauważałam. Ona sama jest bardzo ciepłą osobą, emanującą spokojem, który udziela się i trwa nawet po spotkaniu z nią :). Gorąco polecam.”

Iza, lat 34

 

„Postawiona w trakcie pierwszej wizyty diagnoza okazała się niezwykle trafna i ustawiła realistyczny cel do osiągnięcia. Dodatkowo, prezentacja technologii na której opiera się trening utwierdziły mnie w przekonaniu, że jest to metoda jak najbardziej mierzalna i naukowa – coś dzięki czemu będę mógł na bieżąco monitorować swoje postępy w treningu. Gorąco polecam.”

Piotr

 

„Zaczęłam treningi Biofeedback zupełnie nie wiedząc na co się nastawiać…

praktykuję jogę, znam rożne techniki medytacyjne, ale nie spodziewałam się że można tak obrazowo pracować z oddechem. Na ekranie widzimy kuleczkę za którą powinniśmy podążać by wyregulować oddech. Od razu widać też czy pracujemy przeponą. Nie wiedziałam, że nieprawidłowy oddech może mieć wpływ na całe nasze funkcjonowanie.

Na treningach ćwiczymy też relaksację ciała za pomocą różnych technik. Tu też od razu widać czy jesteśmy w stanie się skoncentrować na zadania, czy odpływamy w sen albo myślenie.
Podoba mi się to że jest takie mierzalne.

Po sesji wychodzę spokojniejsza, na co dzień zwracam większą uwagę na oddech a wieczorem praktykuję spagetti.
Jestem obecnie w bardzo trudnym momencie życiowym i gdyby nie treningi to nie wiem jakbym sobie poradziła z tak wielkim stresem.”

Dziękuję, Kasia

 

„Na co dzień mam ogromną presję zewsząd i bardzo duży stres zawodowy. Nie radzę sobie z nim. Uniemożliwia mi on ułożenie sobie życia także prywatnego. Powoli zacząłem czuć, że nie do końca kontroluję swoje życie. Zacząłem uciekać w używki. Zgłosiłem się do Pani Anety z polecenia. To była trafna decyzja! Po spotkaniu otrzymałem obszerną diagnozę poziomu mojego stresu. Wiem już, co robić dalej, na co zwracać uwagę. Pani Aneta profesjonalnie wszystko mi wyjaśniła i rozpisała wszelkie zalecenia oraz plan dalszego działania. Mam nadzieję, że to pomoże mi w skutecznym radzeniu sobie ze stresem codziennego życia. Polecam!”

Marek, lat 30

 

Do Pani Anety trafiłam z polecenia – trochę z ciekawości, a trochę z potrzeby kontrolowania poziomu stresu i tego, jak reaguje na niego mój organizm. Dzięki treningom nie tylko nauczyłam się radzenia z sytuacjami stresującymi, ale także poznałam techniki, dzięki którym na ten stres można się przygotować i znacznie wyciszyć jego skutki. Spotkania pozwoliły mi także przyjrzeć się lepiej swoim przyzwyczajeniom i schematom działania, zrozumieć te mechanizmy oraz przepracować je tak, aby móc się cieszyć większym komfortem i spokojem życia J Jestem ogromnie zadowolona z tego, że trafiłam do Pani Anety oraz z efektówch naszych treningów i z całego serca gorąco polecam!

Ania, manager

 

Zgłosiłam się na diagnozę do Neurohouse w celu znalezienia przyczyny ciągłego uczucia zmęczenia i problemów z koncentracją, które powodowały dyskomfort w moim życiu. Podczas wywiadu wstępnego, a także w czasie pracy na treningach, Pani Aneta dostrzegła liczne, nieprawidłowe wzorce zachowania, których nie byłam świadoma. Ogromnym zaskoczeniem była dla mnie jej diagnoza, dotycząca uporczywych i trwających od wielu lat bólów głowy, które nie poddawały się leczeniu farmakologicznemu.

Efekt naszej wspólnej pracy jest dla mnie widoczny w wielu aspektach życia codziennego. Poprawiła mi się koncentracja, zauważam, że z większą łatwością przyswajam nowe wiadomości i lepiej zapamiętuję, a przede wszystkim poprawił się komfort mojego snu. Do tej pory, nie zastanawiałam się nad tym, jak istotny wpływ na jakość naszego życia ma fizjologia. Podczas treningów nauczyłam się w dużej mierze nią sterować. Pani Aneta pokazała mi, że w każdym z nas jest odpowiedź, wystarczy tylko wsłuchać się w nasze ciało.

Anna, lat 36 Lekarz

 

Od dawna szukałam sposobu na uwolnienie się od stanów lękowych i paraliżujących mnie ataków paniki. Moja Pani Psycholog po długotrwałej terapii, nie znajdując sposobu jak mnie wyleczyć, powiedziała mi o metodzie Neurofeedback. Dzięki temu trafiłam pod opiekę Pani Anety.Moja terapia została poprzedzona bardzo szczegółową diagnozą. Po raz pierwszy w życiu widziałam na monitorze komputera jak pracuje mój mózg, które fale są prawidłowe, a nad którymi należy popracować. Program treningowy metodami Neurofeedback i Biofeedback został precyzyjnie dopasowany do moich potrzeb.

Dzisiaj mogę z pełnym przekonaniem podziękować mojej Pani Psycholog, która podpowiedziała mi gdzie mam szukać ratunku, bo postąpiła bardzo uczciwie, nie narażała na dalsze koszty psychoterapii i dzięki temu mogę normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem. Co więcej, dzięki treningom, które są niesamowitym doświadczeniem, nie tylko uporałam się z lękami ale również poprawiłam koncentrację.

Teresa, lat 52, księgowa

 

Po kilku treningach biofeedback, gdy umiałam już kontrolować swój oddech i korzystać z jego dobroczynnej mocy J czyli niwelować nim niepożądane emocje jak stres, niepokój, czarnowidztwo itp. Aneta zaproponowała mi trening Neurofeedback. Z ciekawości zgodziłam się chociaż nie wiedziałam na czym to polega. Jest to trening, który pozwala rozwijać swoją koncentrację, uważność dzięki czemu jesteśmy wstanie pracować efektywniej niż dotychczas. Już po pierwszym treningu czułam się niezwykle ożywiona, mój mózg wskoczył jakby na szybszy tor. Z każdym treningiem poziom ćwiczeń jest coraz trudniejszy. Dzięki tym treningom potrafię skoncentrować się wtedy kiedy ja chcę lub kiedy tego potrzebuję. Uwielbiam ten stan umysłu. Bardzo polecam treningi Neurofeedback szczególnie tym, którzy chcą zwiększyć swoją wydajność, poprawić swoją koncentrację, pamięć.

Pozdrawiam Iza 35 lat