Diagnoza

Diagnoza

Zadaniem Diagnozy jest to, abyś dowiedział się jak funkcjonuje Twoja fizjologia, czego potrzeba falom w mózgu oraz dlaczego to co robiłeś do tej pory nie zdawało egzaminu. Odpowiemy na pytanie co jest przyczyną Twoich problemów oraz jak sobie z nimi poradzić.[spacer height=”5px”]

Diagnozę przeprowadzamy w 4 krokach:

dsc_0187Krok 1: Wywiad – 10% problemu za Tobą.

Zadamy wiele pytań dotyczących tego jak funkcjonujesz na co dzień, dopytamy o Twoje nawyki oraz problem z którym się zgłosiłeś. 

[spacer height=”5px”]

brain-jpg-adapt-945-1Krok 2: Diagnoza Neurofeedback – 25% problemu za Tobą.

Przy pomocy zapisu EEG weryfikujemy zapis fal mózgowych, dzięki temu możemy ocenić stan rozluźnienia, czujności, świadomości, spokoju, koncentracji przy rozwiązywaniu problemów.

[spacer height=”5px”]

Diagnoza

Krok 3: Diagnoza Biofeedback – 60% problemu za Tobą.

Jest to profil stresu psychofizjologicznego, który przeprowadzamy za pomocą sensorów (oddech, napięcie mięśniowe, puls oraz przewodnictwo skóry), weryfikujemy reakcje fizjologiczne organizmu. Podczas diagnozy oceniane są fizjologiczne zmiany (np. wzrost rytmu serca, płytki i niemiarowy oddech, wzrost napięcia mięśniowego, etc…). Rozpoznajemy zarówno procesy, które podlegają największym zmianom pod wpływem stresu jak również te, których regeneracja po ustąpieniu stresu przebiega powoli. Analizujemy i poddajemy weryfikacji sposób odżywiania, nawyki dotyczące snu oraz aktywność fizyczną ponieważ te wszystkie czynniki mają wpływ na sprawność umysłu oraz fizjologię. 

W diagnozie nakładamy na siebie wyniki z Neurofeedbacku oraz Biofeedbacku i oceniamy na ile korespondują ze zgłoszonymi w wywiadzie problemami. 

[spacer height=”5px”]

photo-1422207134147-65fb81f59e38Krok 4: Omówienie wyników diagnozy oraz propozycji planu treningowego na 90% wyeliminujemy Twój problem oraz pokażemy, jak skutecznie zwalczyć pozostałe 10%!

[spacer height=”10px”]

 

Zapisz się na diagnozę!